درباره آهن رول

این وبسایت با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی فعالین صنایع مختلف که از ورق آهن به انحاء مختلف در تولید و خدمات خود بهره می‌گیرند، راه اندازی شده و در حال فعالیت در بازار آنلاین آهن ایران می‌باشد.

ما با انتشار مجدد مقالات و مطالب کاربردی در حوزه صنعت فولاد، به دیده شدن هرچه بیشتر وب‌سایت هایی که به شعور مخاطبین خود احترام گذاشته و با تشکیل تیم تولید محتوا، اقدام به نشر مقالات آموزنده و دانش محور می‌کنند کمک می‌نماییم.

بنگاه های آهن فروشی که از اینترنت جهت معرفی خدمات و محصولات خود بهره می‌گیرند، می‌توانند از طریق سایت Ahan Roll » “مرجع ورق آهن”، اقدام به انتشار رپرتاژ نموده و در راستای رشد جایگاه سایت خود در موتورهای جستجو قدم بردارند.

شما می‌توانید از طریق بخش تماس با ما و تکمیل فرم رپرتاژ، درخواست انتشار رپرتاژ آگهی را برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی محتوا و با تشخیص تیم تحریریه در یکی از رسانه‌های ما منتشر گردد.

اطلاع رسانی قیمت

تیم تحلیل بازار، با جمع آوری قیمت انواع ورق آهن و سایر محصولات فولادی پرتقاضا در بازار مقاطع آهنی، اقدام به درج و بروزرسانی نرخ لحظه‌ای این محصولات در سایت Ahan Roll می‌نماید. فعالین بازار آهن می‌توانند از طریق منوی سایت و دکمه‌هایی که در بخش‌های مختلف این وبگاه قرار دارد، اقدام به رصد و بررسی آنلاین قیمت انواع مقاطع فولادی خصوصا ورق آهن نمایند.

ما سعی نموده‌ایم بطور اختصاصی بازار ورق فولادی را از طریق برگه‌های موجود در این سایت و به تفکیک نوع محصول پوشش داده و به مشتقات آن مانند ورق برشی (برش خورده) در کارخانه‌های متعدد فولادی نیز بپردازیم.

نمودار قیمت آهن آلات

یکی از بخش های پر مخاطب در سایت آهن رول، نمودار قیمت آهن آلات است که با انتشار نرخ ها در بازار آهن و محصولات فولادی، آرشیوهای قیمتی یک ماهه را در قالب نمودار در اختیار مخاطبین این سایت قرار می دهد.

ما نمودار قیمتی محصولاتی چون میلگرد، تیرآهن، ورق فولادی، انواع لوله، انواع قوطی پروفیل آهن، شمش آهن، نبشی ناودانی و سپری، محصولات مفتولی و سایر مقاطع فولادی را همسو با تغییرات ماهیانه نرخ آهن آلات در بازار آهن آماده و منتشر می کنیم. استفاده از این نمودارها با ذکر منبع بلامانع است.

کارخانجات فولادی

از دیگر بخش هایی که مورد توجه علاقمندان به صنعت فولاد قرار دارد، اطلاعات کارخانه های تولید کننده مقاطع فولادی می باشد. بیش از دویست کارخانه در سطح ایران در حال تولید انواع محصولات آهنی هستند و این بخش از سایت آهن رول منبع کاملی برای بازریابان و تامین کنندگان مواد اولیه جهت معرفی خدمات و محصولات خود به این کارخانجات فولادی می باشد.

همچنین شرکت های انبوه ساز که خرید آهن آلات پروژه های خود را بصورت عمده انجام می دهند، از این بخش جهت یافتن اطلاعات تماس کارخانجات و دفتر فروش آنها استفاده می کنند. شما می توانید از طریق منوی اصلی سایت، زبانه کارخانه های فولادی را انتخاب و وارد بخش معرفی شوید.

خرید و فروش ایمن

یکی دیگر از فعالیت های سایت آهن رول، خرید و فروش انواع آهن آلات و مقاطع فولادی می باشد. منظور از خرید و فروش ایمن محصولات فولادی، به حداقل رساندن ریسک هدررقت سرمایه مشتریان است. ما یا خود بعنوان تامین کننده، آهن آلات پروژه های مختلف را تامین می کنیم یا شرکت های مطمئن جهت خرید را به شما معرفی می کنیم.